Hakkımızda

Kurumsal Tanıtım Kataloğu
İncelemek için tıklayınız.

Boru, profil ve metal saçların bükülmesi ve şekillendirilmesinde büyük deneyimi olan çalışanlarının desteği ile sürekli başarıyı hedefleyen genç ve dinamik bir şirkettir. Teknik uzmanlığımız ve üretim kapasitemiz, müşterimize kaliteli ürünleri zamanında ve rekabetçi fiyatlar ile sunmamızı sağlamaktadır. Türk sanayisinin kalbi durumundaki Bursa’da kurulmuş olan şirketimiz, tüm Türkiye’ye olduğu kadar uluslararası düzeyde de dış pazarlara başarı ile hizmet vermektedir.

Avera Büküm olarak boru, profil ve metal saçtan parçaları müşterilerimizin çizimine göre üretiyoruz ve bunun yanı sıra ürünlerin müşterilerin gerekliklerine uygun olarak tasarlanması ve geliştirilmesi ile ilgili hizmetleri de sağlıyoruz.

Avera Büküm olarak bizler, yerine getirdiğimiz her işte en yeni ve gelişmiş teknolojik donanımları ve teknikleri kullanmaktan gurur duyuyoruz. Mühendislik ve imalat konularındaki uzmanlıklarımızı birleştirerek çok geniş bir yelpazedeki üretim altyapısı ve yetkinliklerimizi hazır tutuyor ve müşterilerin beklentilerine özel çözümler sunuyoruz.

Çalışanlarımızın sürekli geliştirilmesi ve üretimin kalitesi için en uygun ve teknolojik makinaların kullanılması için yatırım yapıyoruz. Bu nedenle projenizin en kaliteli şekilde üretilmesi için sorumluluk alıp zamanında teslim edileceğinden emin olabilirsiniz. Müşterilerimizin kendi parçalarının işlevselliği, kalitesi ve maliyeti konularındaki isteklerini önemsiyoruz. Müşterinin isteklerine uygun olarak her bir işin tüm yönetmeliklere, teknik normlara ve toleranslara uygun biçimde yerine getirilmesini sağlıyoruz.

AVERA :

  • Mühendislik ve müşteri memnuniyeti konusunda ÖNCÜ
  • Müşterilerimize, partnerlerimize ve topluma karşı daima DÜRÜST
  • Çalışanlarımıza ve ailelerine DEĞER VEREN