Mühendislik

Büküm inceleme simülasyonlarımızı 3D verilerinizi / çizimlerinizi, kullanarak yorumlar ve  size karşılaşabileceğiniz sorunlar veya fırsatlarla ilgili geribildirim sağlarız. 

Ürünün geliştirme aşamasındaysanız, ürününüzü zorlanmadan ve gereksiz kalıp yatırımlarına girmeden , müşterilerinizin beklediği kalite seviyesinde üretmeniz için tecrübelerimizi tasarımınızla birleştiririz.

Üretim İçin Tasarım

Çoğu zaman, tasarımcıların en yetkini dahi,  boru bükme makinelerinin tam olarak nasıl çalıştığını ve dolayısıyla kapasitelerini ve sınırlamalarını tam olarak bilemeyebilir. Tüp bileşeninin tasarım gereksinimlerinin karşılanması son derece karmaşık olan ve belirli bükme makineleri ile sınırlandırabilen, özel takımları içeren bir süreçtir. Bunların hepsi, elbette, maliyet üzerinde büyük bir etkiye sahiptir ve tedarik tercihlerini de  ciddi şekilde sınırlandırabilir. 

Genellikle ürününüzü oluşturan  alt bileşenler, kullanıldıkları noktadaki ihtiyaçlara uyum sağlayacak şekilde tasarlandığı için bükümlü tüplerde değişiklik yapmak zor yada imkansız olacaktır diye düşünebilirsiniz.  Ancak geçmiş tecrübelerimiz  birkaç basit değişiklikle en karmaşık parçaların dahi daha basit bir üretim şekline ulaşabildiğini göstermiştir. 

Üretim yönergelerinizi  göz önünde bulundurarak, belirttiğiniz tüp bileşenlerini, istenen işlevsellikten ödün vermeden üretim için optimize edebiliriz.