Boru / Profil İşleme

AVERA Büküm sağladığı çözüm platformunu, ürününüze değer katacak seri işlemlere genişletilebilir. Klasik parçalarda hassas işlemler için 2 adet 6 eksenli CNC işleme merkezi kullanılırken daha karmaşık  3 boyutlu delik ve boşaltmalar için plazma kesim ve matkap robotları bulunmaktadır. 


Bu ekipmanlar eğitimli insan gücümüze alternatif çözümler sunarak yüksek hacimde keskin bir doğrulukla tekrarlana bilirlik sunarlar. Robotik ve manuel hücrelerimizde kullanılan ekipman ve kalıplarımız kendi bünyemizde, müşterinin talep ettiği proses ve kalite gerekliliklerine uygun şekilde üretilmektedir. Büküm ve işlemede  sağladığımız  çözüm platformunu, müşteri isteği doğrultusunda uç form verme işlemine kadar genişletebilir. Ürününüze değer katacak yeni çözümler de sunabiliriz.


Frezeler

Yüksek hassasiyet ihtiyacı olan işlemleri, hafızasına yüklenen programlar ve takım değiştirme kabiliyeti sayesinde verimli bir şekilde tamamlar.

3D Robotik Matkap

Yüksek delik hassasiyeti olan ve büküm sonrası delinmesi gereken büyük parçaları işlemek üzere tasarlanmış ekipmanımız, takım değiştirme yeteneği sayesinde verimli şekilde parçaları işlememize yardımcı olur.

3D Robotik Plazma

Kaba boşaltma ve uç işleme ihtiyaçlarını bükümlü ve kalın malzemelerde verimli bir şekilde gerçekleştiren bir sistemdir. Özellikle parabolik ve 3 boyutlu kesimlerde etkilidir