Kalıp / Ekipman İmalatı

Onlarca kesit ve büküm yarıçapı ölçüsü için elimizde geniş bir kalıp envanterimiz bulunmaktadır..  Müşterilerimiz bu envanterden bir kalıp seçerek yatırım maliyetlerini minimize edebilir veya özel bir kalıp ürettirmek isteyebilirler.

Müşterimiz yeni / özel bir büküm kalıbı ürettirmek isterse bu konuda da kendisine şirket içi çözümler sunmaktayız. AVERA olarak deneyimli mühendis ve operatörlerimiz sayesinde teknik tanımlarınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun kalıp ve ekipman setinizi tasarlayıp üretebiliriz.

Büküm kalıplarına ek olarak  ekonomik anlamda  orta ve yüksek hacimli kaynak operasyonları için  kaynak ve kontrol fikstürleri de AVERA bünyesinde tasarlanıp imal edilebilmektedir.

Özel takım imalatı konusundaki yeteneğimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin Büküm Kalıp seti

Ürününüzün imal edilebilmesi için gerekli olan kalıplar envanterimizde yoksa sizin için kalıbınızı tasarlayıp, imal edebiliriz.

Kaynak, Kesme & Kontrol Fikstürleri

Büküm sonrası nihayi ürünün oluşturulmasına ve kontrolüne kadar olan proseslerin üretim ve kontrol ekipmanlarını da tasarlayıp, imal edebiliriz.